Obóz sportowy SL Salos Toruń - Trzęsacz 2017 zrealizowany

Z dużą dozą radości informujemy, że po raz kolejny udało nam się zorganizować obóz

sportowo - wychowawczy.

Miejsce obozu – położony nad pięknym Morzem Bałtyckim w Trzęsaczu, który już kolejny raz gościł nas i nie zawiódł.

Cele sportowo -wychowawcze obozu zostały zrealizowane w całości.

Pogoda jak to nad naszym Bałtykiem była zmienna, czyli trochę deszczu, sporo słońca i wiatru. Bardzo piękne fale na morskim brzegu i dużo leczniczego jodu. To nas wzmocni zdrowotnie na długi czas.

Oprócz codziennych treningów piłkarskich (2x dziennie) jak i meczy towarzyskich, było też dużo innych atrakcji jak; gra w golfa, wycieczka kolejką wąskotorową, gry i zabawy, urokliwa nasza Msza św., a także udział w Niedzielę we Mszy św. , która to była transmitowana przez TVP Polonia. Podczas tej mszy niedzielnej 2 lipca wystąpiliśmy w naszych strojach meczowych. Było odświętnie, elegancko i bardzo szeroka reklama dla naszych sponsorów, których logo widnieje na naszych strojach.

Każdy z uczestników obozu otrzymał w ramach uczestnictwa elegancką, sportową koszulkę z napisem SALOS TORUŃ(na plecach) i logiem naszego Salosu na prawej piersi(z przodu). Poza tymi koszulkami chłopcy otrzymali bardzo ciekawe i wartościowe nagrody, na które każdy z tych 21 chłopców zapracował solidną pracą na treningach, utrzymaniem porządku swoich rzeczy i w pokoju oraz aktywnym zachowaniem podczas wspólnych gier i zabaw. Gratulujemy każdemu z uczestników udziału w tym obozie sportowym, dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy zapisali swoje dzieci na ten wyjazd i sfinansowali to. Dziękuję ks. Krzysztofowi Tylutkiemu za kierowanie tym obozem oraz opiekę duchową, także dziękuję trenerom p.Dawidowi Barnie i p.Marcinowi Gębickiemu za wykonanie dużej pracy szkoleniowej i wychowawczej z naszymi chłopcami/zawodnikami.

Była to ciężka praca sportowa i sporo radości i zabawy. Na tym polega nasza idea radosnego boiska salezjańskiego dla dzieci i młodzieży.

Już zapraszamy wszystkich chętnych na nasz następny obóz sportowy, który zapewne odbędzie się podczas ferii zimowych.

Uczestnikiem kolejnych naszych obozów mogą być wszyscy, czyli członkowie naszego Salosu jak i chłopcy z zewnątrz.

Dziękuję wszystkim za pomoc w organizacji obozu i zapraszam wszystkich na kolejne wyjazdy.

Zapraszamy też innych (z zewnątrz) chętnych chłopców z roczników 2011-2004 do trenowania piłki nożnej w naszym Salosie.

Zaczynamy treningi już pod koniec sierpnia.

Zgłoszenia chętnych prosimy kierować na mail prezes.salos@gmail.com