Informacje

SALOS Toruń

SALOS Toruń

Adres

Storczykowa 66 A
87-100
Toruń
Kujawsko-pomorskie

Kontakt
salostorun@gmail.com

Drużyny

Nazwa Kategoria wiekowa
Pierwsza drużyna Seniorzy
E1 Orlik starszy III U11

Data powstania

14.01.2015

Barwy

Strony internetowe

    Brak dodanych stron internetowych.

Opis

Opis klubu dodany przez:

Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej Rzeczypospolitej Polskiej w Toruniu jest dobrowolnym, samorządnym i trwałym zrzeszeniem mającym na celu rozwijanie i propagowanie wychowawczych, kulturalnych i społecznych aspektów sportu w zgodności z myślą, słowem i wizją chrześcijańską oraz uwzględnieniem bogactwa salezjańskiej tradycji wychowawczej i sportowej. Podstawą prawną działania „SL SALOS TORUŃ” jest:

1) Ustawa z dnia 07 kwietnia 1989 roku Prawo o stowarzyszeniach (tj. Dz. U. z2001 roku, Nr 79, poz. 855 ze zm.),

2) Ustawa z dnia 25 czerwca 2010 roku o sporcie (tj. Dz. U. z 2014 roku poz.715),3) Ustawa z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tj. Dz. U. z 2014 roku, poz. 1118 ).

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?